Aroma difuzér Tower New Silver

Inovovaný model, ešte lepší a výkonnejší.

Dizajnový aroma difuzér v modernej striebornej farbe, elegantný a tichý, s hliníkovým povrchom. Ovládanie manuálne pomocou dotykového displeja alebo plne programovateľné cez Bluetooth.

Tento profesionálny difuzér pomôže naplniť tvoj domov zmyselnými vôňami esenciálnych olejov. Oživí každý interiér a vytvorí atmosféru domova, pokoja a relaxu – vlastnú voňavú oázu pohody.

Skladom
Kód: TOWNEW/WHITE
Značka: AlfaPureo
€279
Kategória: Tower
Ako môže tento difuzér zmeniť tvoj život

Náš aróma difuzér je praktický a elegantný spôsob, ako využiť nespočetné výhody aroma olejov. Vône ti pomôžu relaxovať po dlhom dni alebo prinesú novú energiu a sviežosť do tvojho domova. Ak potrebuješ viac oddychu, spánku, energie alebo sústredenia, náš difuzér a zmesi esenciálnych olejov ti s tým zaručene pomôžu. Máme dokonalú vôňu pre každú náladu.

Profesionálny aroma difuzér s najnovšou nebulizačnou technológiou

Aroma difuzér funguje bez vody, iba s použitím esenciálnych olejov a využíva najnovšiu nano technológiu, ktorá premieňa vysokokvalitný aroma olej na mikrokvapôčky, čo uľahčuje jeho šírenie všade v tvojej miestnosti. Rozprašovač je veľmi účinný a pri najvyššej kvalite spotrebuje iba menej ako 0,4 ml za hodinu.

 

Jednoduchá obsluha

Nie je potrebné čistiť nádržku na vodu! Inovatívna vysokofrekvenčná vibračná atomizácia mení aroma olej na studenú hmlu. Žiadne teplo, žiadna voda a veľmi nízka hlučnosť. Použitie je bezpečné, pretože sa v ňom nehromadia žiadne plesne ani baktérie. Môžete si užívať výhody vysokokvalitnej aromaterapie zdravým, pohodlným a tichým spôsobom. Vytvára zvuk iba menej ako 38 dB, takže si môžete vychutnať aromaterapiu takmer bez hluku.

Inteligentný časovač a nastavenie intenzity vône

Aroma difuzér Tower je možné použiť v interiéri s rozlohou až do 100 m². Má 1/2/4/8 hodinový časovač automatického vypnutia. Pomocou 3 stupňov intenzity atomizácie (hustota studenej hmly) je môžné jednoducho regulovať koncentráciu arómy.

 

Návod na použitie si môžete stiahnuť tu.

Technické informácie:
Model: A300C – Silver New
Rozmery: 275 x 70 mm  (podstavec 110 mm)
Hmotnosť: 1,05 KG
Napájanie/výkon: Typ- C 5V-1A 2.5 W
Certifikáty: CE, CSA, ISO, ISSA
Inštalácia : voľne stojaci difuzér – stolový
Ovládanie: intuitívny dotykový displej, možnosť ovládania cez Bluetooth
Materiál: hliník v luxusnej úprave
Farebné prevedenie: black, silver,
Pokrytie: 100 m²
Hlučnosť: <38db
Objem náplne: 110 ml fľaša na esenciálny olej

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: