Aroma olej Mint Relax

Vôňa, ktorá zahŕňa čerstvosť mäty, revitalizujúcu povahu eukalyptu a teplý, zemský dotyk cédrového dreva.

Prémiový aroma olej s inovovaným zložením pre použitie vo všetkých typoch aroma difuzérov ( v atomizéroch AlfaPureo, v bežných ultrazvukových difuzéroch a tiež v tyčinkových difuzéroch).

 
Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Zvoľte variant
Kód: MNTRELX/100 MNTRELX/200 MNTRELX/500 MNTRELX/501 Zvoľte variant
Značka: AlfaPureo
€15 €24 €50 €420 od €15
Kategória: Aroma Oleje
Vôňa Mint Relax

Mätová vôňa prináša do interiéru okamžitú sviežosť a vitalitu. Je to osviežujúca a povzbudzujúca zložka, ktorá pripomína čistý a jasný deň. Mäta môže tiež prispieť k pocitu uvoľnenia a zmiernenia stresu. Eukalyptus je známy svojimi čistiacimi vlastnosťami a dokáže vytvoriť pocit čerstvosti a prirodzenosti vo vašom interiéri. Jeho vôňa je svieža, drevitá a ľahko korenistá. Eukalyptusová vôňa môže podporovať dobré dýchanie a uvoľnenie dýchacích ciest. Cédrové drevo je teplou a drevitou zložkou, ktorá dodáva interiéru hlboký a príjemný charakter. Jeho vôňa je často spojená s pocitom pohodlia a stability. Cédrové drevo môže tiež prispieť k celkovému dojmu tepla a útulnosti.

 

Univerzálne použitie

Aroma oleje AlfaPureo s inovovaným zložením pre univerzálne použitie vo všetkých typoch aroma difuzérov – v profesionálnych difuzéroch AlfaPureo, v bežných ultrazvukových difuzéroch a tiež v tyčinkových odparovacích difuzéroch.

Použitie v profesionálnych aroma difuzéroch AlfaPureo

Aroma difuzéry AlfaPureo sú inovatívne difuzéry vôní, ktoré obsahujú patentovanú technológiu nazývanú „rozprašovanie vône pomocou studeného vzduchu“. Ich funkciou je prevoňať celú miestnosť, od malej obývačky v tvojej domácnosti, až po veľké nákupné centrum. Len veľmi malé množstvo vonného oleja je lisované pod vysokým tlakom, za studena, za sucha a 100% čisté v ultrajemných časticiach. Výsledok? Konzistentný, rovnomerný a vyvážený zážitok z vône.

Použitie v tyčinkových difuzéroch

Minula sa ti vôňa v tvojom tyčinkovom aroma difuzéri? Na doplnenie môžeš použiť aroma olej AlfaPureo. Ratanové tyčinky fungujú ako knôt, ktorý nasáva vôňu a uvoľňuje ju do priestoru.

 

 

Použitie v ultrazvukových difuzéroch

Inovované zloženie aroma olejov AlfaPureo umožňuje použitie aj v bežných ultrazvukových aroma difuzéroch, ale POZOR, bez použitia vody! Tým sa výrazne zjednoduší jeho používanie, pretože nie je potrebné pravidelne meniť vodu, čistiť a odstraňovať vodný kameň, eliminuje sa riziko tvorby plesní a riziko množenia baktérií. Aroma olej jednoducho nalej do nádobky ultrazvukového difuzéra a mikrovibrácie rozložia vôňu na drobné čiastočky, ktoré sa dostanú do vzduchu. Po úplnom odparení stačí jednoducho aroma olej doliať a ďalej si vychutnávať svoju obľúbenú vôňu.

Kolekcia aroma olejov AlfaPureo

Špeciálne navrhnutá v našom internom oddelení pre tvorbu vôní. Obsahuje vône teplé a príjemné, citrusové a exotické, svieže a čisté alebo sofistikované a luxusné. Použili sme tie najkvalitnejšie suroviny a vyvinuli sme vône tak, aby stimulovali, povzbudzovali, relaxovali, lákali a osviežovali. Nech je tvoj cieľ akýkoľvek, máme pre teba tú správnu vôňu.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: