Neohodnotené

Cleanseen

Halo Cleanseen je vynikajúci prostriedok na čistenie organizmu.

Vylučuje z tela toxické látky,prispieva k obnoveniu črevnej mikroflóry, aktivuje metabolizmus a odstraňuje nepríjemné tlaky v oblasti okolo žalúdka.

Pomáha pri rôznych problémoch tráviaceho systému a pri chronických zápchach.

 

Skladom
Kód: CLS
Značka: Dr.Nona
€52,60
Kategória: DR.NONA
458.jpg
Tip

Potravinový doplnok vo forme kapsule zameraný na prečistenie organizmu

Vlastnosti Cleanseenu sú dané jeho zložením. Základnou súčasťou je komplex bylín (koreň rebarbory ​​a plody feniklu a slivky), ktorý v spojení s bioorganominerálním komplexom Mŕtveho mora účinkuje ako "čistiaci prostriedok" pre naše telo.

Jeho použitie sa odporúčame pri problémoch tráviaceho ústrojenstva, pre obnovenie mikroflóry čriev a pre zrýchlenie metabolizmu. Pri sedavej práci a pri malom pohybe, pri diétach, zameraných na úbytok hmotnosti.

Užíva sa tiež pri atónii (ochabnutosti) čriev, bakteriózy, pri chronických zápchach, na prečistenie organizmu a na vylučovanie toxických látok z organizmu.

Nie je preháňadlom, ale obnovuje peristaltiku čriev prirodzenou cestou, nespôsobuje hnačky, pichanie a nadúvanie brucha. Obnovuje funkciu čriev a mikroflóru sliznice, a preto je nenahraditeľným doplnkom potravy, zvlášť potom pri nevyváženej strave a nepravidelnom spôsobu života.

Mäta pieporná

Zvyšuje telesnú kondíciu a celkovo podporuje a posilňuje CNS (centrálnu nervovú sústavu).V liečbe sa používa hlavne pri žalúdočných ťažkostiach. Dokáže utíšiť bolesti žalúdka. Je prvou pomocou pri hnačke a tiež uvoľňuje kŕče v hrubom čreve. Má silné dezinfekčné účinky. Má protireumatické účinky. Pri bolestiach hlavy a silných migrénach je dobré siahnuť práve po mäte.

Výťažok zo sušených sliviek

Hlavným a najväčším prínosom v slivkách je rutín, ktorý obsahujú. Rutín je veľmi dôležitý pri spevňovaní ciev a kapilár. Slivky tiež, ako všetci dobre viemeJ, sú prínosom pre urýchlenie črevnej peristaltiky a tráviacich procesov. Výhodou tohto urýchlenia je tiež silná dezinfekcia čriev. Slivky tiež obsahujú draslík, ktorý z nášho organizmu odvádza prebytočné soli.

Aníz obyčajný

Aníz má silné antiseptické vlastnosti a pomáha pri nadmernej plynatosti. Je všeliekom na všetky poruchy trávenia. Semená anízu sú veľmi účinné pri prebúdzaní nášho libida. Tiež znižuje krvný tlak. Svoje uplatnenie si určite nájde aj pri liečbe respiračných ťažkostí – astma, bronchitída, zápal pľúc..

 

2 kapsuly denne po obede, zapiť pohárom vody.

Účinky Halo Cleanseenu sa väčšinou prejavia až po dvoch až troch dňoch pravidelného užívania –

v závislosti na individuálnych prejavoch každého organizmu.

 

Obsah

Mäta pieporná, aníz, figy, výťažky z tamarínd, sušené slivky, Halo-komplex.

60 toboliek

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: