4 hodnotenia

DERMATOLOGICKÝ SYNDET NA AKNÉ LILACNEX

Triclocarbon TCC: Používa sa ako protizápalová a antimikrobiálna zlúčenina. Je účinná proti infekciám v dôsledku zámerného účinku na rast škodlivých mikroorganizmov, ako sú Staphylococcus aureus. 

LILACNEX obsahuje veľmi veľkú časť hydratačných zložiek! Citlivá, suchá alebo poškodená pokožka veľmi trpí ak je jej lipidový film poškodený. Vďaka veľkému obsahu hydratačných zložiek v LILACNEX sa prírodná bariéra pokožky krásne obnoví. 

Skladom
Kód: LIL03
Značka: LILAC
€10,90
Kategória: PLEŤ
Packshot Lilacnex
Tip

Obsahuje: 1% Triclocarbon (TCC) - zabraňuje podráždeniu a výskytu akné po holení, čistí problematickú a aknóznu pleť. Probiotické a hydratačné zložky. Škrob z kukurice Zea Mays. Maslo. Makadamiový olej. Fosfolipidy. Olej zo Světlice barvířsk. 

Probiotiká v zložení LILACNEX: Vyvinuli sme novú a efektívnu starostlivosť o problémovú pokožku vďaka molekulám protiotík a karbohydrátového polyméru, ktré sú prospešné pre užitočné mikroorganizmy na povrchu pokožky - ako sú Lactobacillus acidophilus a micrococcus kristinae. Zároveň,škodlivé mikroogranizmy, ako sú Propeonibacterium acnes a Staphylococcus aureus nemôžu tolerovať tento druh probiotík. Inými slovami je LILACNEX schopný zničiť škodlivé mikroorganizmy vďaka obsahu 1% Triclocarbonu (TCC) a zároveň pomáha prospešným organizmom vďaka probiotikám, ktoré obsahuje. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: