OPALOVACÍ KRÉM SPF50+

Konzistencia: krém/fluid

Typy pleti: všetky typy pleti

Účinok: ochrana pred UVB/UVA a IR slnečným lúčom

Kedy používať: ráno a kedykoľvek počas dňa

Skladom
Kód: 1279
Značka: PRAXIS
€79,99
Kategória: PRAXIS

 

Veľmi účinný ochranný opaľovací krém s príjemnou jemnou textúrou. Rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva na pleti mastný film.

Vlastnosti

Veľmi fluidná textúra
Rýchlo sa vstrebáva
Širokospektrálna ochrana proti UVB/UVA a IR slnečným lúčom
Zastavuje fotostarnutie
Hydratuje pokožku
Regeneruje kožné tkanivá
Nekomedogénny
Hlavné aktívne látky:

Proteoglykány - látky s vysokou molekulovou hmotnosťou, ktoré tvoria časť extracellárnej matrix. Sú schopné vstrebať 1000 násobok svojej hmotnosti vody, majú teda vynikajúce hydratačné schopnosti.
Hyalurónová kyselina - prestupuje do epidermy, kde poskytuje hydratáciu a má upokojujúce vlastnosti.
Vitamín C&E - antioxidačné duo, ktoré zvyšuje ochranu pred oxidatívnym stresom: vitamín C neutralizuje a redukuje voľné radikály. Má dôležité účinky na tvorbu kolagénových vlákien. Vitamín E je antioxidant a chráni predovšetkým bunkové membrány pred negatívnymi oxidatívnymi vplyvmi voľných radikálov.
Liposomálne filtre - chemické filtre zapuzdrené v lipozómoch, vyhýbajúce sa kontaktu s pokožkou, vďaka čomu eliminujeme riziko alergickým reakcií, poskytneme rovnomernú ochranu, vytvoríme tenkú vrstvu, ktorá hydratuje pokožku, umožňuje menej mastnú, ľahkú formuláciu.
Extrakt aloe vera - astringentný, hydratačný, regeneračný, obnovujúci, omladzujúci a antibakteriálny. Pomáha odhaliť oživenú a bezchybnú pokožku, hĺbkovo čistí upchaté póry a odstraňuje toxíny.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: