Vôňa do sušičky AlfaPureo

Akciový set olej do prania + vlnené gule do sušičky ZDARMA pre nekonečnú sviežosť tvojej bielizne. Odporúčame pridať niekoľko kvapiek oleja do prania AlfaPureo priamo na gule do sušičky. Tvoja bielizeň tak bude nádherne voňať!

 • Používa sa namiesto aviváže
 • Na všetky druhy textílií
 • Presné a bezkontaktné dávkovanie
 • 500 ml vystačí až na 300 sušení !!!
 • Skráti čas sušenia až o 30%
Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 1164/SPI 1164/FRE 1164/PUR 1164/MAD 1164/GEN Zvoľte variant
Značka: AlfaPureo
€56 €51 €51 €51 €51 od €51
Akcia 2+1 zdarma

Letná Akcia 2+1 ZDARMA Platí na všetky kategórie značky AlfaPureo :-)

Kategória: Oleje do prania
Vona do susicky AlfaPureo 768x768
Novinka Tip 2 + 1

Olej do prania = Moderná náhrada aviváže

Olej do prania (alebo parfém na pranie) bol vyvinutý ako moderná náhrada aviváže. Dávkuje sa do nádobky na aviváž pred praním spolu s pracím prostriedkom. Dokáže zmäkčiť bielizeň a intenzívne ju prevoňať. Ako bonus bude pri sušení bielizne prevoňaný aj celý váš domov.

Na rozdiel od bežnej aviváže, nemajú oleje do prania negatívny vplyv na vlastnosti bielizne – zachovajú savosť uterákov, umožňujú odvod potu u funkčnej bielizne, nedráždia pokožku,…

Bonusový tip: Pre dlhotrvajúcu sviežosť tvojej bielizne odporúčame pridať niekoľko kvapiek olejov do prania AlfaPureo priamo na gule do sušičky. Tvoja bielizeň tak bude nádherne voňať!

 

Luxusné parfémové kompozície

Dodajte svojej bielizni nádych luxusu s našimi 100% koncentrovaným parfémami na pranie AlfaPureo. Všetky vône sú inšpirované svetoznámymi parfémami a sú vyrobené z tzv. „fine fragrances“, vonných kompozícií, ktoré sa používajú pri výrobe telových parfémov. Preto sú šetrné k pokožke a ich vôňa sa aktivuje pri nosení bielizne.

Vhodné aj do sušičky

Zvláštnosťou parfémov na pranie AlfaPureo je, že sú vhodné pre všetky typy tkanín. Dokonca aj pre látky vyrobené z mikrovlákna a funkčné oblečenie, pretože neobsahujú žiadne kondicionéry. Možno ich teda používať aj v sušičke bez toho, aby zanášali filtre a sušičku znehodnotili.

Vôňa sa aktivuje pri kontakte s vlhkosťou

Keďže olej do prania nie je rozpustný vo vode, vôňa sa nezmýva a pri každom kontakte s vlhkosťou sa znovu aktivuje, vďaka čomu je ideálna na športové oblečenie.

Vôňa v našich olejoch na pranie sa viaže na vlákna látky a vďaka špeciálnemu aktívnemu zloženiu zaistí, že vaše oblečenie zostane voňavé niekoľko týždňov. Jeho zloženie je vyrobené zo 100% koncentrovaného parfumu, ktorý zaisťuje väčšiu intenzitu v porovnaní s inými parfémami na pranie.

Presné dávkovanie vďaka ktorému ušetríte

Vďaka pohodlnej dávkovacej pumpičke si dokážete presne regulovať intenzitu vône – 2 stlačenia pumpičky je nízka intenzita vône, 4 stlačenia stredná intenzita (zároveň odporúčaná) a 6 stlačení pumpičky zaručí vysokú intenzitu vône. Dávkovanie je uvádzané na 5 kg bielizne.

Zároveň si môžete byť istí, že olej do prania vám vydrží presne toľko pracích dávok, koľko je uvedené v návode na použite. Napríklad 100 ml balenie vydrží minimálne na 20 pracích dávok, 200 ml na 40 pracích dávok. V porovnaní s ostatnými olejmi na pranie ide o ekonomickejšie a lacnejšie riešenie.

Ekologické hľadisko

Taktiež v porovnaní s avivážami sú parfémy do prania resp. oleje do prania ekologickejšie. Keďže sú vysoko koncentrované, je potrebné oveľa menší plastový obal. Oleje do prania AlfaPureo sú vyrobené zo 100% recyklovateľného PET materiálu.

Žiadne zatečené vrchnáčiky

Dávkovacia pumpička zaručí bezkontaktné dávkovanie. Môžete zabudnúť na zatečené vrchnáčiky, obliate prsty alebo umastené poličky.

Dávkovanie:

 • slabá intenzita = 2 x stlačte pumpičku (2,5 ml)
 • stredná (a zároveň odporúčaná) intenzita = 4 x stlačte pumpičku (5 ml)
 • silná intenzita vône = 6 x stlačte pumpičku (7,5 ml)

Vypočítané na 5 kg bielizne. Intenzitu si môžete prispôsobiť veľkosti objemu bubna.

Portfólio olejov do prania AlfaPureo obsahuje vône:

Mademoiselle – dámsky parfém – inšpirovaná luxusnou kvetinovou vôňou ikonickej francúzskej značky Chanel. Svieža a zmyselná zároveň. Vrchol vône tvorí aromatický pomaranč, mandarinka a bergamot, následne dostane priestor jazmín, ruža a ylang-ylang a v závere vašu bielizeň prevonia pačuli, vanilka a biele pižmo.

Gentleman – pánsky parfém– inšpirovaná nadčasovou elegantnou vôňou značky Hugo Boss, ktorú si obľúbili milióny mužov po celom svete. Je svieža, drevito-korenistá. Vrchol vône tvorí esencia slivky, jablka a bergamotu, v srdci vône ucítite hrejivý klinček, škoricu a karafiát a na bielizni pretrvá celé týždne silný základ, ktorý tvorí olivovník, vanilka a vetiver.

Spirit of Dubai –unisex parfém – vôňa z kolekcie Spirit of Dubai je inšpirovaná najluxusnejším orientálnym parfémom. Spája v sebe akvatický a drevitý nádych. V hĺbke ucítite ružu, jazmín, cédrové drevo a kašmír. Základ tvorí jantár, santalové drevo, vanilka pižmo a vzácne dreviny.

Purity – unisex parfém – predstavuje tradičnú vôňu čistoty a čerstvo vypratej bielizne. Vrchol vône tvorí lotosový kvet a ľalia, na bielizni pretrvá intenzívny základ bieleho dreva a pačuli.

Fresh Linen – veľmi intenzívny parfém –  svieža aldehydová biela kvetinová vôňa s pižmom. Na pozadí cítiť čistý ozón a pomarančový kvet.

Prečo olej do prania?

 • Zjemňuje textílie
 • Je šetrný k práčke aj sušičke
 • Nezanecháva mazľavý povlak ako aviváž

 

Vlnené gule AlfaPureo Dryer Balls

Vlnené gule AlfaPureo Dryer Balls reprezentujú špeciálne navrhnutý produkt určený do sušičky bielizne. Zhotovené z výhradne 100 % novozélandskej vlny, tieto gule slúžia ako prirodzená aviváž pre všetky typy tkanín. Efektívne zmäkčujú bielizeň, uľahčujú žehlenie a zároveň podporujú lepšiu cirkuláciu teplého vzduchu. Okrem toho zabezpečujú rýchlejšie sušenie bielizne, vďaka vysokým absorpčným vlastnostiam. Každé balenie obsahuje 2 gule, ktoré možno opakovane využiť. Vlnené loptičky AlfaPureo Laundry Balls tak predstavujú optimálny spôsob, ako sa starať o tvoje odevy a textílie.

Bonusový tip: Pre dlhotrvajúcu sviežosť tvojej bielizne odporúčame pridať niekoľko kvapiek olejov do prania AlfaPureo priamo na guľôčky sušičky. Tvoja bielizeň tak bude nádherne voňať!

 

ŠETRÍŠ ČAS A PENIAZE: Efektívne suš svoje oblečenie rýchlejšie vďaka skráteniu času sušenia až o 30 %! Zníž svoje účty za energiu skrátením času sušenia s našimi guľami do sušičky.

ČERSTVÁ VÔŇA: Chceš bielizeň, ktorá vonia dlhšie sviežo? Dopraj si sviežu vôňu luxusnú vôňu pomocou aroma olejov do prania! Nechaj svoje tkaniny voňať čistotou.

100% PREMIUM VLNA: Urob si z prania výnimočný zážitok s kvalitnými výrobkami od AlfaPureo. Naše gule do sušičiek neobsahujú chemikálie a sú vyrobené zo 100% vlny.

AVIVÁŽ: Naše gule do sušičky prirodzene zmäkčujú tvoju posteľnú bielizeň, oblečenie a všetky textílie.

JEMNÉ A PRÍRODNÉ: Naše guľôčky neobsahujú chemikálie a sú šetrné k životnému prostrediu, vďaka čomu sú jemné k tvojej citlivej pokožke. Sú dostatočne jemné pre celú tvoju rodinu a nespôsobujú podráždenie.

ĽAHŠIE ŽEHLENIE: Pohyb guľôčok v sušičke môže pomôcť zabrániť pokrčeniu, eliminovať statickú elektrinu

 

ČO SÚ TO VLNENÉ GULE DO SUŠIČKY A AKO PRACUJÚ?

Gule do sušičky sú vyrobené z pevne stlačenej ovčej vlny, 100% prírodného pôvodu z Nového Zélandu.

Ich hlavnou funkciou je predchádzať zhlukovaniu bielizne počas sušenia tým, že ju obracajú medzi vrstvami a oddeľujú tkaniny. Tento pohyb umožňuje lepšiu cirkuláciu teplého vzduchu, čo vedie k rýchlejšiemu sušeniu. Navyše, pohyb guľôčok v sušičke môže pomôcť zabrániť pokrčeniu, eliminovať statickú elektrinu a zjemniť odevy.

Pokyny krok za krokom pre používanie gulí do sušičky AlfaPureo:

1. Pripravte si gule do sušičky AlfaPureo!
2. Krok: Vložte gule do sušičky spolu s mokrou bielizňou. Nezabudnite, že sušičkové gule potrebujú priestor na odrazenie a cirkuláciu vzduchu, preto nepreplňujte sušičku.
3. Krok: Zatvorte dvierka sušičky a spustite cyklus sušenia.
4. Krok: Buďte pozorní k vašej bielizni, pretože čas sušenia bude kratší ako zvyčajne.
5. Krok: Po ukončení cyklu vyberte bielizeň zo sušičky a guľôčky uložte na suché miesto, aby ste predišli vlhkosti a nežiaducim vôňam.

Pokyny krok za krokom pre používanie gulí do sušičky AlfaPureo spolu s olejmi do prania AlfaPureo:

1. Pripravte si gule do sušičky AlfaPureo a svoj obľúbený olej do prania AlfaPureo!
2. Krok: Medzi jednotlivými sušiacimi cyklami kvapnite jednu dávku oleja do prania (= jedno stlačenie pumpičky) priamo na jednu guľu do sušičky. Nechajte olej úplne vsiaknuť do hĺbky vlnenej hmoty! Voňavé gule do sušičky následne opakovane používajte pri sušení prádla a postup aplikácie aroma oleja opakujte podľa potreby, vždy keď potrebujete zvýšiť inzenzitu vône.
3. Krok: Vložte gule do sušičky spolu s mokrou bielizňou na vrch bielizne, tak aby pred spustením sušičky nedošlo ku kontaktu oleja s bielizňou. Nezabudnite, že sušičkové guľôčky potrebujú priestor na odrazenie a cirkuláciu vzduchu, preto nepreplňujte sušičku.
4. Krok: Zatvorte dvierka sušičky a spustite cyklus sušenia. Buďte pozorní k vašej bielizni, pretože čas sušenia bude kratší ako zvyčajne.
5. Krok: Po ukončení cyklu vyberte bielizeň zo sušičky a guľôčky uložte na suché miesto, aby ste predišli vlhkosti a nežiaducim vôňam.

Ako obnoviť účinnosť vlnených sušičkových guľôčok

Aj keď suché guľôčky vydržia niekoľko rokov, môžu strácať účinnosť. Ak zistíte, že vaše gule do sušičky nie sú také efektívne, môžete ich obnoviť tým, že ich umiestnite do obliečky na vankúš a prejdete nimi jemným horúcim praním. Potom ich nechajte prejsť sušičkou pri vyššej teplote. Tento proces odstráni prípadné žmolky a osvieži ich – budú takmer ako nové! Opakujte tento krok dvakrát do roka pre udržanie ich v optimálnom stave.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: